הנהלת החברה

דב פירר, בעלים ומנהל

מוותיקי מנהלי הנכסים בארץ ומותיקי עורכי הדין בענף הנדל"ן. החל את עבודתו בחברה בשנת 1973. מתמחה בניהול נכסי נדל"ן, בעסקות מקרקעין, חוק הגנת הדייר, רשויות מקומיות ודיני שכירות.

לשליחת מייל לדב פירר

ראובן פרץ, מנהל

מנהל בחברה מזה עשור. מתמחה בענפי הבנייה השונים, ב"אחזקת שבר", בתמחור ובפיקוח על עבודות בנייה ושיפוצים.

לשליחת מייל לראובן פרץ

אמינות, מקצועיות וניסיון - הם הנכסים האמיתיים שלנו

חברת פירר הנהלת רכוש, היא חברת ניהול מבנים ורכוש כבר למעלה מ- 68 שנה. מייסד החברה הוא משה מנחם פירר ז"ל, אשר כבר באמצע שנות הארבעים של המאה הקודמת, זיהה את הצורך של בעלי נכסים, בגוף מקצועי ייחודי המתמחה בכל ענפי הנדל"ן. גוף אשר ירכז עבורם ניהול בתים וניהול מבנים במובן הרחב של המילה וינהל עבורם את רכושם בנאמנות, יעילות ומקצועיות.

החל משנת 1942 ועד היום, חברת פירר ממשיכה לצבור ניסיון בניהול נכסים. כיום מנהלת החברה ברחבי מדינת ישראל, למעלה מ- 1,500 מושכרים מסוגים שונים: בתי מגורים, דירות, חנויות שטחי תעשיה ומסחר. לחברה חוג לקוחות רחב ביותר - אנשים פרטיים ומוסדות, תושבי הארץ ותושבי חוץ לארץ. את חלקם אנו מלווים כבר עשרות שנים.

על אף היקף הפעילות הגדול, אנו מאמינים שסוד ההצלחה של ניהול בתים ונכסים אחרים, הינו הקשר האישי הפרטני והשירות הייחודי והדיסקרטי שניתן לכל בעל נכס. לכן, כאשר אתם שוכרים את שירותינו אתם נהנים מצד אחד מהמומחיות ורמת השירות של אחת מחברות ניהול הנכסים הותיקות, המנוסות והמקצועיות בישראל, ומצד שני מקשר אישי ומייעוץ אישי וצמוד.

במשרדינו, הממוקמים במרכז תל אביב, תפגשו הנהלה מנוסה אשר טיפלה בהצלחה כבר במאות מקרים ובעיות שאותם עלול לפגוש בעל נכס. הניסיון, הידע ומאגר אנשי המקצוע שלנו, מאפשר לנו לפתור, ברוב המוחלט של המקרים, את הבעיות, ללא צורך בהתערבותו של בעל הנכס.

אנו מאמינים בניהול נכסים ורכוש ברמה הגבוהה ביותר. לכן, אנו מבצעים עבור לקוחותינו סל מגוון במיוחד של פעולות ולמעשה מסירים מעליהם את חוסר הנוחות וכאב הראש, הכרוכים בהליך ניהול מבנים.

לקוח של פירר הנהלת רכוש פטור מטרדות הניהול. הוא נהנה אחת לחודש מקבלת דמי השכירות לחשבונו ומקבל אחת לחודש, או אחת ל-3 חודשים (לפי בחירתו) דו"ח המפרט את כל הפעולות שנעשו בעבורו.

 על שירותי החברה, תוכלו לקרוא בפירוט רב בעמוד השירותים